Brak fizycznej karty

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem jeszcze fizycznej karty. Pisałem na support ale cisza. Macie jakiś sposób aby dopytać co/jak/kiedy może się pojawić. Nie mam tez żadnego info maila o wysyłce. Cisza. Karte aktywowałem w aplikacji ma numer i CVC, nawet PIN, ale nie mogę z niej skorzystać w żaden sposób bo każda transakcja jest odrzucana (płatności online), i chyba żeby zadziałała muszę ją aktywować fizycznie poprzez pierwszą płatność.

Cześć!

Zapomnij o szybciej odpowiedzi z ich strony, ja już czekam 12 dzień odkąd moja fizyczna karta przestała działać z winy systemów Curve.

Z karty wirtualnej powinieneś móc korzystać przed otrzymaniem tej fizycznej. Ja nie potrzebowałem żadnej wcześniejszej aktywacji płatnością fizyczną (z terminalem) tylko od razu karty mogłem używać w internecie.

Dziwne jest to ze właśnie każda transakcja online jest odrzucana. Dlatego pomyślałem ze trzeba aktywować karte fizyczną. Od założenia konta mina już półtora miesiąca a fizycznej karty nie widać :wink:

Spróbuj napisać do nich na maila support@imaginecurve.com niektórzy twierdzą tutaj, że tak skontaktujesz się z nimi szybciej niż przez ticket w aplikacji.

Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi to pozostanie napisać do nich na Twitterze @AskCurve (proponują taki kontakt by szybciej rozwiązać problem)

Ostatecznie - możesz do nich przedzwonić (numer z tyłu karty: +44 0 20 33 222 585). Sam testowałem od razu tą ostatnią opcję i o ile obsługa poinformowała mnie, że ten numer służy do zgłaszania ukradzionej/zagubionej karty to zapisała ode mnie moje dane i problem był rowiązany w przeciągu kilku godzin.

Teraz jednak to już drugi raz gdy się spotykam z tak ociężałą obsługą i nie mam na nich siły… Nawet dzwonić nie zamierzam tylko wysłałem zapytanie o usunięcie konta.

Pozostaje mi życzyć Tobie powodzenia by problem szybciej się rozwiązał. Jednak miej zawsze w zapasie kartę, bo jak kiedyś przestanie Ci działać na mieście to się niepotrzebnie zdenerwujesz.

1 Like

Dzięki za pomoc i wskazówki. Zacząłem od maila i działam dale :wink: