Brak możliwości dodania karty CURVE

Cześć. Piszę w sprawie karty CURVE.
Doszła do mnie kilka dni temu lecz nie mogę nią nigdzie płacić ani dodać jej chociazby do samsung Pay…
Napisalem do supportu lecz nic nie odpisują…
Support chyba nie istnieje…
Ktoś miał taką sytuację i udało mu się to naprawic?
Pozdrawiam :slight_smile:

Słyszałem o sytuacjach gdy karta Curve blokowała się po pierwszej płatności, aby to naprawić był potrzebny kontakt z supportem.

Tyle ze nigdzie nawet nią zapłacić nie mogę :slight_smile:

Okeeej to dziwne. Bo rozumiem że podpiąłeś już jakąś kartę w aplikacji?

No jak zamawiałem kartę to musiałem podpiąć kartę jakąś aby pobrali 5£ za wysyłkę karty. I mam od razu ją dodana. I nic…

Jeśli po aktywacji karty (nie wiem jak teraz proces wygląda, kartę zamawiałem już jakiś czas temu) nie możesz jej używać to pozostaje czekać na odpowiedź od supportu.

Myślałem że muszę ją aktywować w terminalu. Ale też odrzuca po wpisaniu pinu.

Kolego jak dlugo szla do cb karta curve bo tez nie dawno zamówiłem

9 dni :slight_smile:

Mialem tez zablokowana karte wirtualna odrazu po założeniu konta. Support mi ja odblokowal i moge nią juz placic online za akupy ale do google pay nie moge jej dodac zeby placic zblizeniiwo dlatego zmowilem fizyczną.

Ja z kartą fizyczna nic nie mogę zrobić… A nic zapłacić ani dodać do samsung Pay…

Zadzwoń na infolinię +44 20 3322 2585 lub skontaktuj się z supportem, ale przez infolinię będzie szybciej, bo ich support leży i kwiczy.

1 Like

Mowią po Polsku?

Trzy razy dzwoniłem i wszystkie rozmowy po angielsku. Do tej pory nie rozwiązali problemu, ale w końcu trafiłem na jakiegoś ogarniętego typa i może coś z tego wyjdzie. Mają zabugowaną aplikację i potem się dziwią, że dużo osób do nich pisze.

1 Like

No powiem Ci ze dramat… Nie odpisują wgl… Kase wzięli za wysyłkę a dalej mają wywalone…
Myślę że nic mi nie naprawia…

W aplikacji aktywowałeś kartę? Ja niedawno wymieniałem i płatności online i Google pay działa. Fizyczna jeszcze nie doszła. Musisz aktywować w apce:

i płacąc chip+pin później.
Samsung pay w Polsce nie odpalisz. BIN karty masz polski? 55744426?

Mi support odpisuje zawsze, ale ostatnio maja opóźnienie.

Aktywowałem kartę gdy doszła fizyczna. Wpisujesz wtedy 4 ostatnie cyfry karty.
Nic nie działa. Nawet ta wirtualna nie działała.

Co do samsung Pay to odpalisz w PL.
Zmieniłem region w zegarku na UK i dostajesz od razu apke na telefon i zegarek.
Samsung Pay obsługuje curve, natomiast curve obsługiwane jest w PL. nawet na yt jest filmik ‘samsung Pay w Polsce’

Teoretycznie jak w zgłoszeniu w tytule dasz ‘urgent’ to powinni Ci szybciej odpisać

Doszla fizyczna karta?