Google pay nfc

Hello!
Nem tudom hozzáadni a Curve kártyát Google pay Nfc-hez. A support nem tudott segíteni. Van valami javaslat erre?
Köszönöm a segítséget
Attila

1 Like

Sajnos nincs. Esetleg érdemes átolvasni az itteni kommenteket az elmúlt pár hétből, hátha.

Köszönöm. Sajnos nem találtam megoldást.

Érdemes bizonyos időközönként újra megpróbálkozni vele.

Nálam is ugyan ez a probléma volt kb.fél évig nem sikerült hozzáadni a Gpay-hez pedig előtte hibátlanul működött, próbáltam mindent, kártya törlés, app reinstall, factory reset, rom frissítés, stb… Nálam a megoldást android 10>11 frissítés hozta meg, nem tudom mi volt az összefüggés, de megoldotta azóta hibátlanul működik.

Nálam a 10-11 váltással csak eltűnt az addig legalább meglévő, bár haszontalan “add to Google pay” gomb az app-ból. Viszont most ezt a választ kaptam:

" We’ve identified a problem that’s preventing a small portion of users from adding their card to Google Pay. We’re currently looking into this and we’ll be in touch as soon as we have an update although, at the moment, we don’t currently have a timescale to share."

Ez sajnos az Android sajátossága. Az egész platform rettentően fragmentált gyártótól és régiótól, sőt, szolgáltatótól függően.