Miért vonta le ma hajnalban a vasárnapi tankolásomat mégegyszer a Curve?

Üdv!

Ma hajnalban érkezett egy SMS a bankomtól, hogy a vasárnapi tankolásom ismét kifizettem.
Azt szeretném kérdezni miért történt ez?
Biztos, hogy nem csak az SMS-t kaptam duplán. Leellenőriztem és valóban mégegyszer levonta az összeget.

Visszakerestem a Curve appban tranzakciót (ott persze csak vasárnapra van 1 bejegyzés ehhez) és ott kifogásoltam angol nyelven, de miután bezártam az oldalt nem tudtam ismét előkeríteni, honnan tudjam, hogy megkapták az üzenetem?

Szerk.: Mivel úgylátom nem valami gyors ez a fórum és bizonytalan vagyok abban, hogy az app elküldte az üzenetem, ezért írtam egy e-mailt a supportnak angol nyelven.

Eredeti:

A jogtalan levonás:

erre itt a fórumban senki nem fog tudni válaszolni neked, ugyanolyan userek vagyunk, mint bárki más. csak a support tudja megmondani, történt-e téves dupla terhelés, ha igen, jóvá fogják írni. általában hasonló dupla terheléseknél az egyiket automatikusan refundolják - ha valóban duplán könyvelt 7007 forintos kiadásod lesz mindenféle jóváírás nélkül, csak akkor kellene igazából aggódnod

1 Like

Köszönöm szépen a válaszod.

Igen, az appban csak egyszer szerepel a tétel. Én pont emiatt aggódtam de ezek szerint ez jelent jót.

Kíváncsi vagyok a support válaszára, mindenképp jelentkezem a fejleményekkel.

Ha másra nem is, arra jó lesz ez a poszt, hogyha esetleg valaki hasonló cipőbe kerül, tudjon olvasni a témában.

Ha végül mégis elkönyvelődne, írj az ügyfélszolgálatnak és mellékeld a screenshotokat. support@imaginecurve.com

1 Like

Rendben!

Nagyon szépen köszönöm!

UPDATE:
Tegnap kaptam egy e-mailt, hogy vizsgálják az ügyet

UPDATE2:
Ma elküldtem a blokkról készült fotót, hátha segít, válaszként azt kaptam, hogy látják a problémát és a napokban visszautalják nekem a pénzt.

Amint itt van, azt még megírom és lezártnak tekintem a dolgot.

valós kétszeres terhelés nagyon ritkán fordul elő, nekem kb. 2 év aktív használattal egyszer volt. akkor is gyorsan megoldották

Nekem is ez az első eset körülbelül egy év elégedett használat után.

UPDATE 3:

A mai napon visszakaptam a pénzemet. Ezzel lezártnak tekintem az ügyet.

1 Like

This topic was automatically closed 7 days after the last reply. New replies are no longer allowed.