Nie mogę płacić kartą curve

Mam kartę kilka dni aktywowałem ją nawet pisałem do supportu nigdzie nie mogę nią płacić wysyłając dokumenty dodatkowe nic nie dały co robić?
Ps. Bonus jak otrzymam jego też mogę wydać?

Bonus dostajesz po wykonaniu pierwszej transakcji kartą i możesz go wydać normalnie w sklepie, tylko musisz przełączyć się na Curve Cash. Domyślny bonus 500 punktów odpowiada 5 funtom brytyjskim, które Curve przelicza automatycznie przy transakcji (w trakcie tygodnia roboczego lepiej wydawać ten bonus bo są lepsze przeliczniki walut).

Jakie rodzaje transakcji próbowałeś wykonywać do tej pory? Czasami karta fizycznie aktywuje się dopiero po pierwszej transakcji z wykorzystaniem PIN-u, więc możesz spróbować ją wykorzystać w bankomacie. Czy próbowałeś korzystać z Curve z różnymi kartami pod spodem? Może twój bank blokuje płatności internetowe (albo nawet konkretnie Curve).

Będę musiał spróbować płacić kartą normalnie

śr., 9 cze 2021, 14:57 użytkownik Paweł Majcher via Curve Community <imaginecurve@discoursemail.com> napisał:

Jak przełączyc kartę na curve cash

śr., 9 cze 2021, 14:57 użytkownik Paweł Majcher via Curve Community <imaginecurve@discoursemail.com> napisał:

możesz zmienić PIN w bankomacie - to powinno aktywować kartę

w prawym górnym rogu masz ikonę karty, po naciśnięciu możesz wybrać, z której korzystasz.
Jedną z pozycji jest Curve Cash