Niemożliwość zalogowania się do aplikacji

Witam,
na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem dość wyrozumiały, bo biorę pod uwagę to, że Wasza usługa pojawiła się dosyć niedawno na polskim rynku.

Jednak to, że muszę pisać na publicznym forum, bo support z email support@imaginecurve.com zdaje się ignorować moją sprawę już od dłuższego czasu świadczy jak dla mnie o nie traktowaniu polskich klientów poważnie oraz koszmarnym wsparciu i obsłudze klienta.

Około miesiąca nie mogę korzystać ze swojej karty Curve.
Stało się to tak, że postanowiłem poprosić o pomoc Wasz support dostępny w aplikacji w języku angielskim, bo nie przychodził mi na konto bonus powitalny mimo spełnienia wymogów.
Bonus przyszedł z opóźnieniem. Wasz pracownik odpisał mi w następstwie wiadomość z prośbą dodatkowej weryfikacji konta na podmiocie zewnętrznym, tj. Onfido, blokując mi konto do czasu weryfikacji tam. Nie wiem dlaczego akurat wtedy, ale choć niechętnie udostępniam dane podmiotom postronnym i zbudziło we mnie to wątpliwości bo nigdy w życiu nigdzie wcześniej nie widziałem, aby tak to się odbywało, zrobiłem to dla świętego spokoju w określonym przez Was czasie. Dziwne, że do takiego wniosku doszli Państwo akurat w momencie mojej potrzeby kontaktu z Wami, jednak nie mi dane rozumieć Wasze procedury.

Zrobiłem co mi napisaliście w tej konwersacji z supportem, ale wyjaśniając też część wiadomości mówiącą o podpięciu karty głównej z banku, zamiast przedpłaconej, ponieważ miałem podpiętą normalną, moją główną kartę bankową i nie mam pojęcia czy jakiekolwiek karty przedpłacone bo się na tym nie znam. Kolejny pracownik Curve, który dołączył się do tej konwersacji, dał mi do zrozumienia, że poprzedni pracownik się pomylił, gdyż powiedział mi, że z moimi kartami jest wszystko prawidłowo (poważnie!), mimo, że poprzedni mi chyba z tego powodu zablokował konto! Kilka dni później mnie samo wylogowało z aplikacji.

Teraz mimo zrobionej dawno weryfikacji, mimo dziwnych sugestii od Waszej strony, nadal nie mogę zalogować się do aplikacji. To co określacie jako “Magic Link”, po wystosowaniu prośby o niego i kliknięciu na email w to co przychodzi, po kliknięciu jest traktowany od razu jako wygaśnięty. Z kolei jak się loguje normalnie przez hasło, Wasza aplikacja Curve chce ode mnie weryfikacji numeru telefonu. Podaję mój jedyny numer telefonu jaki mam, a aplikacja informuje mnie w komunikacie, że jest on już używany przez innego użytkownika. (naprawdę!) Pisałem z tym do supportu, odpisali abym podał im swój numer. Potem wysłałem Wam mój numer jak chcieli i dalej nie odpisali. Raz nawet poszło dalej w aplikacji i wszedł mój numer z prośbą wpisania kodu, który powinien przyjść na SMS, jednak żaden kod nie przychodził! A w momencie kliknięcia, aby wysłać kod ponownie znowu komunikat, że numer jest już używany przez innego użytkownika! Blokuje mi to całkowicie możliwość korzystania z aplikacji. Pisałem już kilka maili do supportu, wysyłałem zrzuty ekranu z aplikacji jak to się dzieje, jednak nic z tym nie robią, a przynajmniej mnie nie informują, a ja się dalej nie mogę zalogować!