Problem z płaceniem w sklepach oraz z zasilaniem revolut

Dziś 25.10.2021 płaciłem telefonem w dwóch sklepach kartą curve i odmowa. To mówię zrobię test i doładuje revolut 50 zł kartą curve a w niej podpięta kartą PKOBP a później dałem mBank i za każdym razem dziś odmowa.
Co się dzisiaj dzieje że wszędzie jest odmowa. Typowo kartą PKO zapłacić mogę ale przez curve już nie. Macie dziś problemy z płaceniem kartą curve ?

Po usunięciu karty z Google Pay nie można jej dodać ponownie. A zawsze działało. Czy u was płatności działają ?

Prawdopodobnie zaktualizowałeś aplikacje. Ja mam to samo na Huawei. Po aktualizacji jest dupa bo nie działają ani płatności zbliżeniowe ani płatności kartą fizyczną

Dziwne że aplikacja miała by na to wpływ. To by ludzie pisali że mają problem było by dużo zgłoszeń a tu praktycznie cisza. Pisałem do nich maila, chat i Facebook i zero odpowiedzi. Obsługa fatalna u nich.

Przecież to jest oparte na aplikacji właśnie i jak z aplikacja jest dupa to nie będzie działało. Trzeba czekać aż wypuszcza poprawki

Thanks for your patience and I’m sorry for the delay in responding to you. We are doing everything we can to reply in a good time and your patience is highly appreciated here at Curve.

I’ve taken a look at your account and the reason for your recent declined transactions is because you exceeded your PIN entry limit.

I’ve now sent a PIN to unblock to your card; to unblock your Curve Card, you need to visit a bank ATM. The procedure at the ATM should be:

• Put your Curve Card into the ATM and enter the PIN (you can find this in-app by clicking on the icon at the bottom left of the app and then selecting “Show PIN”)
  • Go to “PIN Services” and select “Unlock PIN” (if the PIN services option is unavailable, you can reset your PIN by doing a balance enquiry check or by attempting to make a withdrawal)

​At ATMs with PIN Services available, you should be able to select the “Change PIN” option (once the PIN is unlocked) and change your PIN if you’d like. After you did this, you should be able to add your card to Google Pay.

Let me know if you’ve any further questions - otherwise, have a great day!

To mi odpisali. Ale zanim to zrobiłem to musieli mi chyba u nich coś zrobić bo już mogłem dodać kartę do Google Pay i zasilić revolut kartą curve.

Mam problemy z odrzucaniem transakcji mniej więcej od miesiąca. Zbiegło się to jakoś z wymianą karty na nową. Dotyczy zarówno karty fizycznej, jak i google pay. Czasem małe płatności (bilet mpk) przechodzą, czasem nie.

Myślałem, że to jakiś problem po stronie polskiego banku podpiętego pod curve, ale ostatnio zobaczyłem, że pokazuje mi komunikat o przekroczeniu limitu wydatków. Co ciekawe, w ostatnim miesiącu zrobiłem średnio 1/3 tego co wcześniej, teraz mamy nowy miesiąc, a transakcja na 2usd również została odrzucona z tym samym komentarzem.

BTW, w którym miejscu apki widziecie przyznany limit, bo szukam i trafiam na faq jedynie, a nie konkretne kwoty dla mnie.