Problem z płatnością w Allegro

Mam problem z płatnością za produkty z Allegro. Mam podpiętą pod niebieską kartę Curve, moją karte kredytową z mBanku. Karte dodałem do aplikacji bez problemu, wygenerowała mi się niebieska karta Curve którą aktywowałem (mam nr, date ważności i CVC - fizycznie nie doszła). Po płatności prze ApplePay ( dodana bez problemu) oraz płatności samą kartą dostaje info w aplikacji Curve obym potwierdził zakup. Robię tak i dziękują za to. Allegro nie widzi jednak tych płatności i status rzeczy jest jako nie opłacony. Kartą podpiętą do Curve płace bez problemu. Nie przekraczam limitów i nie mam żadnej informacji z mBnaku o nieprawidłowościach. Również w aplikacji Curve nie widzę tych transakcji mimo ze je potwierdziłem. Spotkał się ktoś z taką sytuacją. Jak ją rozwiązać?

Cześć! Wg mnie wygląda na to, że problem leży raczej po stronie operatora płatności Allegro. Prawdopodobnie po jakimś czasie problem rozwiąże się sam, jeśli po prostu wystąpiły opóźnienia w przetwarzaniu transakcji. Jeśli Allegro nie zarejestruje tej transakcji w ogóle w ciągu kilku godzin, spróbuj się z nimi skontaktować w tej sprawie. Czy pieniądze zostały pobrane z Twojego konta w mBanku?

W najgorszym wypadku środki za kilka dni po prostu wrócą na twoją kartę, jeśli Allegro całkowicie nie da sobie rady i nie pobierze środków z tej autoryzacji.

Za rzeczy zapłaciłem już moją kartą z mbanku. Ciekawi mnie dlaczego nie widzę tych transakcji, mimo ich potwierdzenia w aplikacji Curve, na koncie operacji karty Curve.
Środki nie zostały pobrane z konta karty mbanku poprze karte Curve.
Próbowałem wcześniej zrobić próbny zakup na Allegro i okazało się ze transakcja została zarejestrowana na koncie Curve ale nie została zrealizowana przez Allegro
Obie transakcje wykosztują system PayU*Allegro.